Moda

Bądź modna nie tylko w tym roku

Zwróć uwagę na dominujące trendy i bądź modna w 2018 roku. Moda ulega nieustającym modyfikacjom, w zawiązku z tym warto wiedzieć co w najbliższych miesiącach będzie popularne. Sprawdź, w co dobrz jest się ubrać i o co poszerzyć swoją szafę.

Mix stylów

Nurty w modzie są nieobliczalne. Czasem wraca trend z poprzednich lat, a czasem pojawia się kompletnie coś innego. I to te nowinki potrafią niekiedy wpędzić nas w zdumienie. Zwróćmy uwagę, iż ponownie są popularne ołówkowe spódnice. Długość w tym przypadku nie gra roli. Możemy założyć albo długą, za kolano, jak też do połowy uda. Pomimo swego stylu retro, wyśmienicie wpasowuje się we współczesne kreacje. Jeśli idzie o styl dzienny, wraca znowu moda na spodenki. Latem, zamiast kusej spódnicy, wybierz szorty w jakimkolwiek odcieniu. Odnośnie kolorystyki, w okresie 2018 modne będą wyraziste odcienie. Dzięki nim na pewno wyróżnisz się w szarym tłumie. Trzeba jeszcze zwrócić uwagę, iż na popularności zyskują coraz bardziej przezroczyste materiały. Mogą one być dobre podczas gorących dni. Naszą szafę również trzeba rozbudować o ubrania w paski, lecz pionowe. Im print szerszy i bardziej widoczny, tym korzystniej. Może wybierzemy suknię maxi, kombinezon albo garnitur? Całość zależy od tego, w czym dobrze się czujemy. Jeżeli jednakże nie potrzebujemy nadmiernie rzucać się w oczy, dalej w modzie pozostaje jasny róż. Planując podkreślić swoją kobiecość, jak również nadać spotkaniu nutę romantyzmu postaw na stylizację w tym kolorze. To niewątpliwie wyłącznie kilka przykładów z nurtów, z którymi możemy się spotkać w 2018 roku.

Wyszukaj indywidualny styl

Nasza szafa nie zawsze może nadążyć za zmieniającymi się propozycjami. Dlatego dobrze jest również, co pewien okres ją orzeźwić i sprawdzić co w danym okresie jest godne uwagi. Trendy są różnorakie i bez wątpienia każda z wynajdzie coś dla siebie. Obierz styl, jaki znakomicie do Ciebie pasuje i zaskocz pozostałych.