Jak ocieplić ul?

Dobrze wiemy, że w dniach dzisiejszych systematycznie coraz mniejsza grupa ludzi decyduje się posiadać swój własny ul, w którym pszczółki robić miałyby możliwość miodek.

Stało się tak w efekcie tego, że dużo z tego typu jednostek nie wie jak ocieplić ul na zimę.Wiele lat temu pszczelarze zabezpieczali to niebywale naiwnymi rozwiązaniami. Okładali ule sztachetkami i obudowywali je płytami.

W następnym okresie uwielbiane było również ochranianie ich innego typu przedmiotami takimi jak szmaty. Na dziś dzień posunięcia tego gatunku uznać powinno się za nierozważne, a to z uwagi na to, że łatwo otrzymać da się dostęp do produktu, który ul ociepli nam w zdecydowanie doskonalszym stopniu!

Zachęcamy|Namawiamy|Agitujemy|Przekonujemy} Cię, byś planując ocieplić ul zerknął na wytwór którym jest styropian ekstrudowany ze strony internetowej styrodurxps.pl. Towar wspomniany jest strasznie efektywny, bardzo utrzymuje temperaturę nie jedynie przy ulach, ale również na przykład przy fundamentach. I raduje się on coraz większą popularnością. To o czymś świadczy.

Nie poszukuj więcej innych porad o tym jak skutecznie zabezpieczyć ul na zimę, lecz postaw na tę świetną drogę!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *