Zdrowie i uroda

Kosmetyka – co ciekawego ma do zaoferowania?

Nasza skóra po sezonie zimowym wymaga stosownej pielęgnacji. Można się o nią zatroszczyć wyłącznie w domu lub zdecydować się na profesjonalne zabiegi kosmetyczne. Co to jest, oraz co nam oferuje kosmetyka? Kraków to miejsce, w którym jesteśmy w stanie znaleźć mnóstwo gabinetów urodowych z długą listą zabiegów. Oto zarys kilku z nich!

Przedłużanie oraz zagęszczanie rzęs

Coraz więcej Pań decyduje się na ten zabieg. Do wyboru jest całkiem sporo typów metod – 1:1, 2:1. 5:1 to jedynie parę z nich. Wybór powinien być uzależniony od tego, jaki efekt chcielibyśmy otrzymać. Zabieg jest dosyć prosty i polega na przyczepieniu syntetycznych rzęs do naturalnych. Efekt utrzymuje się od 2 do 6 tygodni. Doklejane rzęsy odpadają razem z naturalnymi. Koszt zabiegu jest różny – od 150 do aż 500 zł.

Mikrodermabrazja diamentowa

To zabieg mechaniczny, jakiego efektem jest usunięcie naskórka przy wykorzystaniu diamentu. Całkowita odnowa skóry trwa do 7 dni. Przez pierwsze 24 godziny skóra jest najbardziej podrażniona po zabiegu, może być zaczerwieniona ,jak również trochę spuchnięta. W zależności od rezultatu, jaki pragniemy uzyskać ,a także stanu naszej skóry zabieg powinno się powtórzyć od 2 do 6 razy. Skóra po mikrodermabrazji jest gładsza, bez martwych komórek oraz odświeżona.

TriLipo Maximus

Pragniesz zagęścić swoją cerę? Koniecznie dowiedz się więcej o zabiegu maximus. Kraków to miasto, gdzie odnajdziemy wiele salonów, jakie używają tę technologię. Dzięki zabiegowi Maximus stymulujemy skórę do naturalnej produkcji kolagenu, jaki ma duży wpływ na kondycję naszej cery. Plusem zabiegu jest fakt, że jest on bezbolesny oraz stosunkowo krótki. Podobnie jak w przypadku większości zabiegów kosmetycznych, zalecane jest kilkukrotne powtórzenie procedury.

geneO

Zaletą tego zabiegu jest fakt, iż działa na trzech płaszczyznach – dotlenia skórę, złuszcza naskórek, jak również dostarcza odżywczych składników. Jest to dobre rozwiązanie dla każdego rodzaju cery. GeneO to zabieg niebolesny jak również ożywczy. Ilość jak też częstotliwość wykonywania zabiegów zależą od kondycji skóry, dobierane są w trakcie konsultacji. Na plus geneO przemawia także fakt, że skóra nie wymaga długiego czasu regeneracji.