Moda

Moda męska luksusowych marek

Lubisz modę i poszukujesz nowych firm, jakie będziesz mógł dodać do swojej szafy? Zachęcamy do zapoznania się z króciutkimi wiadomościaci na temat niepowtarzalnych męskich marek, jakie oferują ogromny wybór ciuchów, dodatków jak też butów.

Topman

Trzeba zwrócić uwagę także na brytyjską firmę Topman. Od kilkudziesięciu lat dostarcza ona do sklepów luksusowe ubrania i akcesoria dla Panów. Kolekcja ma bogatą ofertę, zaczynając od luźnych bluzek po eleganckie marynarki garniturowe. Każdy Pan odszuka w tym sklepie ubrania dobrane do jego oczekiwań.

Powinno się zwrócić uwagę w szczególności na:
– koszulki polo
– kurtki przejściowe
– płaszcze
– swetry
– koszule na co dzień
– spodnie dresowe
– garnitury
– trampki
– okulary przeciwsłoneczne

Burton Menswear London

Kolejną firmą, która oferuje pokaźny wybór męskich elementów garderoby jest Burton Menswear London. Brytyjska marka wytwarza zarówno ciuchy wytworne, jak także takie z odrobiną humoru, jakie wyśmienicie sprawdzą się w codziennych stylizacjach. Dzięki ubraniom tej firmy bez większego wysiłku jesteś w stanie stworzyć własny oraz unikalny styl.

Na szczególną uwagę zasługują:
– koszulki polo
– kurtki przejściowe
– parki
– swetry
– koszule biznesowe
– szorty
– garnitury

Lindbergh

Lindbergh to duńska firma, która proponuje ciuchy męskie. Ponad czterdziestoletnie doświadczenie w projektowaniu oraz produkcji elementów garderoby sprawia, iż kolekcje charakteryzuje nie wyłącznie jakość, ale także oryginalny styl. Ubrania tej firmy skierowane są do Panów w każdym wieku, którzy dążą do tego żeby ładnie się prezentować. Urozmaicona oferta sprawia, że można stworzyć mnóstwo interesujących stylizacji na różne pory roku i okoliczności.

W ofercie marki można znaleźć między innymi:
– swetry
– koszulki polo
– chinosy
– szaliki
– marynarki