Porady

Ostatnio ogoliłem swoje plecy

Dziś nieco bardziej prywatny wpis, w treści którego podzielę się z Wami mym przeżyciem z ostatniego czasu, jakie powoduje tak samo sporo adrenaliny oraz wstydu. Po wielu miesiącach rozmów z moją dziewczyną postanowiłem pojechać do gabinetu medycyny i kosmetyki dla mężczyzn, aby ogolić me plecy.

Zapewne przypuszczasz, że pewnie uderzyłem się w czaszkę. Rzeczywistość jest jednak taka, że zarost na moich plecach to coś strasznego. Dywan to niewiele mocne określenie, ja po prostu wyglądałem jak małpa. A że mojej żonie nie przypadało to do gustu, to była w stanie namawiać mnie do depilacji pleców po kilkanaście razy w trakcie dnia. W efekcie musiałem się zdecydować i zacząć szukać punktu, w którym mógłbym przeprowadzić tego typu depilację.

Już na starcie domyślałem się jak ciężko odszukać będzie klinikę przeprowadzającą zabiegi medycyny estetycznej dla chłopaków. Ogłoszeń niby jest wiele, ale fakty są takie, że ogromna partia z nich nie stwarza ufności. Przede wszystkim z powodu tego, że przeglądając strony internetowe tego typu kosmetyczek trudno odnaleźć na nich na opinie przygotowane im przez Klientów o płaci męskiej, a nie dziewczyny. A rozumiesz, co jak co, ale mężczyzna od dziewczyny się mocno różni i odmiennie reagować może na opisywanego gatunku rzeczy. Po wielu przebojach dałem radę zidentyfikować jednakże klinikę Vesuna, jaka to prowadzi różnego rodzaju usługi medycyny estetycznej dla mężczyzn i z tego co mówią opinie prezentowane przez klientów robi to genialnie. Podjąłem decyzję, aby to sprawdzić.

Zadzwoniłem do nich z planem umówienia się na spotkanie. Połączenie przyjęła sympatyczna recepcjonistka i zaproponowała mi natychmiastowo wygodny dla mnie dzień wizyty. Poinformowała mnie o wszystkich kwestiach związanych z taką depilacją laserową, zasugerowała jakimi metodami się do zabiegu przyszykować i mówiła także o tym czego mogę oczekiwać po wizycie.

W chwili gdy dotarłem na owe spotkanie, to czułem całkiem duży stres. W końcu sądziłem, że takiego gatunku zabiegi są dla bab, a nie dla mężczyzn. Mój niepokój natychmiastowo jednak wyparował, bo w klinice licząc mnie znajdowało się trzech mężczyzn. Wynika więc na to, że nie powodu, aby się martwić, chłopaki również zaczęli dbać o swoje ciało oraz też wybierają się do klinik medycyny kosmetycznej dla facetów.

Warto zwrócić uwagę, że pacjenci konsultują się tam z kosmetologami i lekarzami od skóry, za sprawą czego posiadają zapewnienie, że przy ani jednym z zabiegów nie zrobią sobie straty.

Sam zabieg depilacji odbył się wyjątkowo szybko oraz bez powodowania bólu. Już po jednym zabiegu efekt był zadowalający. Zależy mi jednak na tym, aby włosy na 100% nie powróciły, więc jutro zarejestruję się na ponowną depilację.

Już na końcu chcę jeszcze napisać na temat tego, jak na mą depilację pleców odpowiedziała moja kobieta. Ani razu nie opowiadałem jej na temat tego, że idę na zabieg, więc była potężnie zszokowana. I muszę napisać, że po raz pierwszy od wielu miesięcy tak szybko chciała się do mnie przytulić. Zatem mówię, męska depilacja w 100% spełniła moje marzenia.

Kiedy obawiacie się tego rodzaju zabiegów, to dowiedzcie się więcej o depilacji laserowej na wikipedii https://pl.wikipedia.org/wiki/Depilacja_laserowa, na prawdę nie ma się czego bać.