Uncategorized

Poznaj popularne rodzaje sufitów napinanych

Aranżowanie mieszkania może przysporzyć mnóstwo kłopotów. Jednym z nich może być wybór nadającego się sufitu. Mimo, że dla mnóstwa ludzi wybór w tej kwestii zdaje się być nieduży, posiadamy wiele możliwości. Coraz większą sławę zyskują sufity napinane, jakie dają wiele sposobności aranżacyjnych. Tym razem pod lupę wzięliśmy sufity lustrzane, akustyczne ,jak również sufity niebo.

Sufit niebo

Jednokolorowy sufit nie ziszcza Twoich oczekiwań? Co powiesz na sufit niebo? Dzięki właściwej technologii nieciekawy szary sufit można zmienić w niepowtarzalną ozdobę wnętrza, jaka jednocześnie może pełnić funkcję oświetlenia. Powłoka napinana, która odzwierciedla niebo może zostać komplementarnie podświetlona taśmami LED. Sterowanie światłem dokonuje się bezprzewodowo, co jest wielkim ułatwieniem. Sposobność zmiany koloru światła ,jak również uregulowania jego natężenia sprawi, iż otrzymasz w pokoju wyjątkowy klimat! Możesz też uzyskać efekt gwieździstego nieba dzięki nowoczesnym światłowodom. Sufit niebo będzie pasował nie tylko do sypialni, lecz jest także wspaniałym rozwiązaniem do pokoju dla dziecka jak też klubu.

Sufit akustyczny

Irytuje Cię zbytni gwar dochodzący z zewnątrz? Zastanów się nad zamontowaniem sufitu akustycznego, jaki pozwoli wytłumić pomieszczenie. Ten rodzaj sufitu daje możliwość, również wyzbyć się efektu echa, który częstokroć przeszkadza w pomieszczeniach o dużym metrażu. Sufit ten może być również świetnym elementem dekoracyjnym.

Sufity lustrzane

Sufity te genialnie sprawdzą się w każdym miejscu zarówno w mieszkaniu, jak także dyskotekach oraz biurach. Nadają pomieszczeniom niebywałej elegancji. Sufity lustrzane posiadamy możliwość zamówić w wielorakich barwach – od białego po czarny. Charakteryzują się lekką strukturą, dzięki czemu są nietrudne w montażu. Najważniejszą korzyścią lustrzanych sufitów jest optyczne powiększanie wnętrz, w jakich zostały wykorzystane.

Po więcej informacji na temat sufitów napinanych zapraszamy na bloga DPS.