Zdrowie i uroda

Skuteczny sposób na owłosienie

Jednym z najpopularniejszych zabiegów laseroterapii wciąż zostaje laserowe usuwanie owłosienia. Usługa ta powinna być przeprowadzana w okresie jesienno-zimowym, dlatego teraz pragniemy ponowić ten temat powtórnie. Dowiedz się więcej na temat tego zabiegu.

Obszar zabiegowy

Depilacja laserowa w Krakowie może być wykonana na wskazanej części ciała. Z prezentowanych zabiegów równie często korzystają panie oraz mężczyźni. Wiek lub płeć nie mają tu znaczenia. Często wybierany obszar to nogi, pachy, a także wąsik. Procedura zabiegowa jest uzleżniona od wybranego obszaru. Konkretne obszary ciała można rozdzielić na partie. Czasami pacjenci wybierają tylko depilację łydek bądź ud. Parametry lasera wyznaczane przez specjalistę są uzależnione od specyfiki skóry, a także owłosienia pacjenta. Wszystko dopasowane jest do indywidualnych potrzeb oraz wymagań. Metoda laserowa sprawdza się w przypadku szczególnie grubych, gęstych włosów. Cienkie i jasne włosy także można poddać zabiegowi, wymagają one natomiast większej uwagi.

Depilacja laserowa dla mężczyzn

Jeden entuzjastycznie wybierany zabiegów przez mężczyzn to oczywiście usuwanie owłosienia laserem. Kraków to miasto, w którym znajduje się kilka cenionych klinik medycyny estetycznej oraz laseroterapii, które wyróżnianiają się profesjonalizmem, posiadaniem nowoczesnego sprzętu oraz kompleksowym podejściem do klienta. Na depilację laserową zapisują się klienci uprawiający różne sporty, ceniący sobie wygodę oraz dbający o swój wygląd.

Prawidłowa depilacja w Krakowie jest możliwa z użyciem diodowego lasera PALOMAR VECTUS™. Posiada on certyfikat bezpieczeństwa oraz efektywności przestrzegany na całym świecie.