Moda

Ubierz się zgodnie z trendami na wiosnę 2018!

Uwielbiasz modę? Zapoznaj się z trendami, jakie będą obowiązywały w roku 2018.

1. Brokatowa ekstrawagancja

Trudno ją sobie uzmysłowić na ulicach, niemniej z pewnością zawładnie weselami a także salonami. Idealnie sprawdzi się w przypadku osób, które wielbią zwaracać na siebie atencję oraz chciałyby zachować niepowtarzalny styl. Będziemy mogli nabyć całe brokatowe ubrania – spódnice, marynarki jak również inne elementy garderoby idealne na imprezę, jak również dodatki, które można będzie ubrać przy każdej okazji.

2. Pióra

Pióra to nowy trend w modzie, na który skuszą się Panie, które nie boją się wyróżniać a także nie obawiają się eksperymentować.

3. Rękawy z lat 80

Stara moda lubi wracać. W 2018 powrócą do nas rękawy typowe dla stylu lat 80. Rękawy te odróżniają się przesadną objętością.

4. Odzież w stylu sportowym

Odzież sportowa nie będzie się ograniczać wyłącznie do fitnessu. Na ulicach spotkamy wiele Pań w sportowych stylizacjach, jakie połączone będą niejednokrotnie z eleganckimi dodatkami. Szpilki do spodni dresowych? Tak, to także trend na wiosnę 2018! Dresy przestaną być normalnymi dresami, w których ćwiczymy albo siedzimy na kanapie.

5. W stylu kierowcy

Moda będzie również wzorowana na kierowcach rajdowych oraz motocyklowych. Będzie to styl na pewno chłodny.

6. Intensywna czerwień

Odważne oraz lakierowane kreacje w barwach mocnej czerwieni staną się hitem na salonach.

7. Plasikowa moda

Ubrania plastikowe? Prześwitujące spódnice z plastiku, żakiety i inne części garderoby. Plastik nie będzie się kojarzyć z kiepską jakością, a zacznie z nowoczesną modą.

8. Motyle

Modnym motywem w 2018 będą wielobarwne motyle.

9. Trencz

Trencz nie wyjdzie z mody, jednak będzie wyglądał nieco odmiennie aniżeli do tej pory. Będzie wyglądał jak połącznie 2 modeli kurtek.

10. Motywy oraz kolorystyka tropikalna

Mocne egzotyczne kolory zastąpią pastele, jakie królują od paru lat.

11. Motywy kwiatowe

Ukochany wiosenny motyw mnostwa Pań, czyli kwiaty nadal pozostanie na topie. Subtelne sukienki z motywem kwiatowym będą się cieszyły bardzo dużą popularnością.

12. Kraciasty motyw

Oprócz kwiatów dużą popularnością będzie się także cieszyła krata. Nie jedynie koszuli, ale także sukienki i marynarki.