Porady

Zawsze czyste wnętrze

Zachowanie porządku niejednokrotnie sprawia problemy. Sprawa jest bardziej długotrwała, jeśli posiadamy zwierzęta. Konfrontacja z sierścią jest bardzo trudna oraz uciążliwa. Czy posiadamy sposób na pozbycie się sierści z kanapy, poduszek, podłogi? Oczywiście, że tak! Poznaj solidne odkurzacze, które pomogą Ci w czyszczeniu.

Odkurzacze – rodzaje

Wbrew pozorom dobór idealnego odkurzacza nie jest prostym wyborem. Możemy wyróżnić kilka modeli tego małego AGD. Główny podział traktuje o odkurzaczach podłogowych z woreczkiem, bezworkowych, multifunkcyjnych i odkurzaczach z filtrem wodnym. Najpopularniejsza jest pierwsza wymieniona propozycja. Warto jednakże pamiętać, aby w każdym przypadku kupić sprawdzony, niezawodny sprzęt. Przyjrzeliśmy się odkurzaczowi Samsung, który cechuje się mocnym silnikiem oraz szczotką o dużej mocy wciągania. Znakomicie radzi sobie z czyszczeniem zanieczyszczeń oraz dużych zabrudzeń na innych powierzchniach. Cyklonowe odkurzacze Miele (https://matrixmedia.pl/miele/odkurzacze.html) polecamy osobą skłonnym do alergii i uczuleń. Kolejnym rozwiązaniem w tym wypadku jest higieniczny worek na kurz wyposażony w systemem mikro oraz filtracji higienicznej. Woreczki do odkurzaczy Miele i Samsung zapewniają nam dobrą jakość. Są niezwodne, a dodatkowo nie tylko gromadzą zabrudzenia, lecz również pozwalają neutralizować zanieczyszczenia, alergeny i drobinki pyłu.

Wybierz rozwiązanie dla siebie

Nie potrafisz się uporać z sprzątaniem mebli z sierści? Zadbaj o wymienne miotełki do odkurzacza. Pozwolą Ci one wyczyścić tapicerki z wielu ciężkich zabrudzeń. Jeżeli chcesz dbać o wygląd swojej podłogi w każdym momencie zwróć uwagę na odkurzacze automatyczne. Sprzątają one powierzchnie zawsze kiedy tego potrzebujesz, a Ty możesz zająć się pozostałymi obowiązkami.